Home » Aşk-Evlilik » Eski Sevgiliyi Geri Döndürmek İçin Yapmamanız Gereken 3 Şey

Eski Sevgiliyi Geri Döndürmek İçin Yapmamanız Gereken 3 Şey

Eski Sevgilinizi Geri Kazanmak İçin Yapmamanız Gereken 3 Şey

eski sevgiliniyi geri kazanmak, ilişkiyi kurtarmanın yolları

Bazen sevgilinizle yaşadığınız ayrılıklar aranızdaki aşkın da bittiği anlamına gelmez. İçinizde ufacık bir umut bile olsa ilişkiyi kurtarıcı yollar arayabilirsiniz. İlişkinizi kurtarmanın yollarını ararken aşağıda belirtilen 3 şeyden uzak durmanızı tavsiye ederiz:

1. Asla yalvarmayın

Yalvarmak, eski sevgilinizin gözünde sizi budala, zavallı ve acınacak hali olan itici bir konuma yerleştirecektir. Bu sebeple hareketleriniz daha ciddi, daha seviyeli ve umursamaz olmalıdır. Ancak bu şekilde tekrar onun dikkatini çekebilirsiniz.

2. Depresif hareketlerden kaçının

Yardıma muhtaç, yıkılmış bir hale bürününce eski sevgilinizin size döneceğini düşünebilirsiniz. Bu onsuz yapamadığınızın, o olmayınca yıkıldığınızın bir göstergesidir. Fakat bunun gibi aptalca hareketlerde bulunmak onun ilgisini çekmek yerine midesini bulandırır. “Nasıl kurtulacağım ben bu sorunlu insandan?” gibi bir tepki yaratır. Ayrılıktan sonra daha bir güçlü, daha bir bakımlı ve kendine güvenen bir yapıya bürünmelisiniz.

3. İlk hareketi siz yapmayın

Birkaç hafta önce ayrıldıysanız, tekrar görüşmek için acele etmeyin. Kendisini toparlayıp ilk adımı onun atmasını bekleyin. Eğer aranızda hiçbir problem yokken ayrılmayı size o teklif ettiyse, başka bir kadının varlığından da şüphe edebilirsiniz. Durum her ne olursa olsun asla gururunuzu ayaklar altına almayın. Hiç kimseye kendinizden daha fazla değer vermeyin. O zaman kazanan siz olursunuz.

commentscomments

 1. [...] ESKİ SEVGİLİYİ GERİ DÖNDÜRMEK İÇİN YAPMAMANIZ GEREKEN 3 ŞEY [...]

 2. Bebecik diyor ki:

  Erkek arkadaşım beni terk etti hem de neden biliyor musunuz? Hamile kaldığım için. Böyle kötü bir durum olamaz hayatımda. Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. Bana geri dönsün diye yapmayacağım şey yokkkk!!!!!!!!

 3. Simetrik diyor ki:

  Eski sevgilimi çok özlüyorum. Nasıl davranmam gerektiğini de bilmiyorum. Bir defa telefon ettim ama açmadı :(

 4. Sevgilim diyor ki:

  Eski sevgilimi geri kazanmak için yapmamam gereken herşeyi yaptım. Gerçekten de geri dönmedi bana. Hak etmiyorum böyle bir acıyı, terk edilmeyi!

 5. Mostar diyor ki:

  Eski sevgili adı üstünde “eski” dir. Geride kalmıştır mazi olmuştur. Yenilerine yelken açmak gerekir.

 6. Aİşe diyor ki:

  Sevgiliyi geri döndürmek çok kolaydır. Ama yöntem bilmek gerekir. Habire arayıp durmalar, yalvarmalar işe yaramaz.

 7. Bahar diyor ki:

  Arkadaşlar bende cok istiyorum eski sevgilmin dönmesini cok acı çekiyorum. Aynı şehirdeyiz 6 ay oldu ayrılalı hayatında başka kız var 17 yaşında biriyle cıkıyo. Kendi 21 yaşında. Geçenlerde mesajlar attı beni iş yerine davet eti bende soğuk davrandım ısrar edince gittim ama konuşmadım. Sonra neden konuşmuyorsun falan dedi. Üstümü titremeler falan… Ama 2 gündür msj atmıyo. Ne yapmam gerek dönmesi için lütfen yardım edin unutamıyorum onu.

 8. Oya diyor ki:

  Beni oyalamaktan ve sıkıldığında benimle oynamaktan çok hoşlanan bir sevgilim var. Kesip atamıyorum işte olmuyor.

 9. Wilma diyor ki:

  Eski erkek arkadaşı geri kazanma formülünü aldım. Gerçekten mantıklı çözüm önerileri var. Benim gibi sıkıntılı ilişki yaşayanlara tavsiye ederim.

 10. Eser diyor ki:

  Eski sevgilimi geri kazanmak için “yapmamam” gereken herşeyi yaptım. ve çok haklısınız hiçbir işe yaramadı.

 11. Pecem diyor ki:

  Ben de o kitabı satın aldım. Meğer ne çok yanlışlar yapmışım. Kitabı okumaya devam ettikçe daha iyi anlıyorum.

 12. Gülşen diyor ki:

  Kitap okadar yararlı mı? Bana da yardım edin hatalarımı düzeltmeye çalştıkça batıyorum sanki…

 13. Wilma diyor ki:

  Gülşen, hepimiz bu sıkıntılı dönemin acısını çok iyi biliyoruz. İnsan bu dönemde fikir alabileceği birilerini arıyor. Bu kitapta ben onu gördüm. Sana nasıl davranman gerektiği konusunda fikir veriyor. Alıp okumaktan birşey kaybetmezsin. Aksine kazanırsın…

 14. Laley diyor ki:

  Erkeklere çok yüz vermeyin. O sizin peşinizden koşsun!

 15. Helin diyor ki:

  Tavsiyeleriniz için teşekkür ediyorum. Bu kitabı ben de almayı düşünüyorum. Okumaktan bilgi sahibi olmaktan birşey kaybetmem. En azından şimdiki durumumdan daha iyi olacağımdan eminim.

  Pozitif düşünelim kızlar. İyi düşünürsek herşeyin iyi olacağına inanın. Benim gönlüm çok ferah. Herşey daha iyi olacak…

 16. Madonna diyor ki:

  Benim ilk sevgilimdi. İki gözüm iki çeşme iki aydır. Eski sevgilim demeye kıyamıyorum. Hayatımda ondan başka kimseyi de istemiyorum…

 17. Pisi diyor ki:

  Ömrümün sonuna kadar beklemeyi düşünüyorum….

 18. Onca diyor ki:

  Ağlamayın. Unutmaya çalışın…

 19. Serem diyor ki:

  Eski sevgilim beni aldatmış ve terketmiş olmasına rağmen onu unutamıyorum. Psikoloğa gidip beynimi yıkatmak istiyorum :(

 20. Rena diyor ki:

  Kızlar eski erkek arkadaşını için bu kadar uğraşmaya değmez. Eskiyi mazide bırakın. Zaten mükemmel olsaydı ayrılmazdınız değil mi?

 21. Özlem diyor ki:

  arkadaşlar silkeklenin kendinize gelin yha hiç bi erkek için değmez yemn ederim kendinizi küçük düşürmeyin aşkta guru olmas die bişi yok gurursuz olursanız kaybedersiniz bırakın dönerse sizindir dönmesse en az bi sene lazsım unutmanız için bi dalı bırakmak için başka dala tutunmak lazım kindinizi altarnetiflere verin yenide bi sevgili yapın kısa sürede unutursunuz dünya dönüo hayat devam edio ne gerek var anı yaşamak gerekirken en güzel şekilde zindana çeviriorsunuz hayatı

 22. Seda diyor ki:

  Benim erkek arkadaşım ilkokul arkadaşımdı. yıllar sonra birbirimizi sevdiğimizi anladık.ve 1 buçuk ay çıkmaya başladık herşey inanılmaz güzel gidiyordu.ama birgün bana beni düşündürüyorsun dedi ve benim onu sevmediğimi söyledi ve bunun için benden kafasının karışık olduğunu ve zamn istedi.şimdi 5 gün oldu konuşmayalı.ama ben dayanamıyorum.ona onu sevdiğimi söylüyorum mesaj atıyorum.ama cevap yok.okadar çok ortak arkadaşımız var ki unutmak mümkün değil.ve erkek arkadaşım benim küçüklük aşkım yıllar sonra kavuşmuşken kaybetmek istemiyorum.bu konuda ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olursanız allah sizden razı olsun.hergün dualrla dönsün diye yalavrıyorum allaha..ne olur acil yardım edin bana

 23. Elçin diyor ki:

  Kesinlikle arkasından aglayıp sürekli arayıp veya msj atıp yalvarmamak gerekmiş bnde hep bunları yaptım 2 kez ayrılmıştık bu sefer 3. oluo hepsinde de kendi geri döndü ..ayrıldıktan hemen sonra aglayıp yalvarıp durdum dahada sogudu haliyle sonra bi anda kestim mesajları aramayı falan en fazla 1 hafta dayandı tekrardan barışmak istedi ..Gerçekten kaçan kovalanırmış anladım bnu 2 gün oldu ayrılalı msj atmadım şimdi merak etme yalvarma sırası onda..

 24. Leeman diyor ki:

  Sedacım sevgilinin üzerine düşme. Onu umursadığını anlarsa aranız daha da açılacaktır.

 25. Firuzan diyor ki:

  Bende Eski Sevgili kitabında yazan önerileri denedim. Aslında sizin gibi hep orada yazan şeylerin tersini yapıyordum. Şimdi hiiiç umrumda değil eski sevgilim :) Desem yalan olur ama öyle davranmam gerek…

 26. Eda diyor ki:

  Ya su kitabı nerden alıcz biri bana söylesin…

 27. Biricik diyor ki:

  Bu sitenin sağ üst köşesinde kitabın resmi var. Oraya tıklayınca eski sevgili kitabının sayfasına ulaşabilirsiniz

 28. Pilinç diyor ki:

  Eski erkek arkadaşı geri kazanma formülünde daha geniş bir şekilde ne yapıp ne yapmamam gerektiğini net açıklıyor. Emeği geçenlere teşekkür ederim.

 29. Burçak diyor ki:

  Eski sevgilim, diğer bir deyişle benim ilk sevgilimdi. Hayatımda ikinci bir erkeğe daha yer vermek istemiyorum. Bu arada Lokum abla çok teşekkürler. Bize çok yardımcı oluyorsun :)

 30. Beyza diyor ki:

  Eski sevgilim diye bir şey yok artık. Sevgilim benimle. Eski hatalarımı tekrarlamıyorum. Bu siteye ve Lokum ablaya teşekkürler :)

 31. Güssüm diyor ki:

  Lokum Abla yurtdışında olduğundan yanıt veremiyorum demişti. Ne zaman gelir acaba ona çok ihtiyacım var :(

 32. cerenn diyor ki:

  benim de cok ihtiyacım var gel artık lokum ablaa

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

FaceBook Hayranları

İlişki Kurtaran Formüller

evliliği kurtarma formülü, evliliği kurtarmak

 

eski erkek arkadaşı geri kazanma formülü, eski erkek arkadaşı geri kazanmak, eski erkek arkadaşı geri döndürmek, eski sevgiliyi geri kazanmak, eski sevgiliyi geri döndürmek, eski sevgili, eski erkek arkadaş