Yeni Yılda Sizi Neler Bekliyor? İşte 2011 Burç Yorumları

2011 burç yorumlarıTempo Dergisi, astroloji yazarı Susan Miller’i İstabul’a getirdi. İşte Susan Miller’in İstanbul’da verdiği konferanstan 2011 burç yorumları:

2011 yılında Koç Burcu

Bu yıl Koçlar’ın 1999 yılından beri en iyi yılı olacak. Jüpiter’in etkisiyle bu burç daha enerjik ve optimist olacak. Bol Bol yurtdışına seyahat var. Bu yıl çok önemli kararlar verecekler. Bekarlar yılın ilk altı ayında dışarı çıkıp hayatlarının aşkıyla tanışabilirler. Kariyer için en ay ocak. 21 Aralık’taki tutulmada araba bozulması gibi mekanik mekanik problemlere ve yanlış iletişimden kaynaklanacak sorunlara dikkat etmek gerekiyor.

2011 Yılında Boğa Burcu

Yılın ikinci yarısında Boğalar da aynı şeyleri yaşayacak. Özellikle Kasım’dan itibaren tam sekiz ay aşk için yeni bir dönem başlıyor. Ofiste ve evde çok çalışmak gerekiyor. O yüzden evde yardımcı olması lazım. Susan Miller “Evde ya da işteki yardımcınız her an gidebilir, hep bir B planınız olsun” diyor. Kariyer için en iyi ay Şubat.

2011 Yılında İkizler Burcu

İkizlerin hayatında büyük değişiklikler olacak. 21 Aralık’ta ilişkilerinin ne kadar güçlü olduğunu anlayacaklar. Hep istedikleri şey nihayet olacak.

2011 Yılında Yengeç Burcu

Yengeçler en zorunu atlatmış. Bazı ev ve aile sorumlulukları var. Hastanede olan birlerine yardım etmeleri gerebilir. Ama 21 Aralık’tan sonra herşey daha iyi olacak. Özellikle kariyerde müthiş bir yükselme var. ‘Yengeçler kendi işlerinin patronu olmalı, başkalarının yanında çalışmaya tahammülleri yok’ diye ekliyor Susan.

2011 Yılında Aslan Burcu

Aslanların para durumu ve kariyeri iyi. Bir arkadaşları tarafında üzülecek ya da büyük yardım etmek zorunda kalacak.

2011 Yılında Başak Burcu

Başaklar en çok acı çeken burç. 21 Aralık’ı geçince rahatlayacaksınız.” Diyor Miller. “Çok çalışacaksınız ama Aralıktan sonra lider olacaksınız.” İş yerinde patron değişikliği olabilir.Mars normalde 7 hafta kalır ama Başaklarda 8 ay kalacak. Mutlaka vitamin almanız gerekiyor.

2011 Yılında Terazi Burcu

Teraziler eşleriyle de, kendi başlarına da yapmak istedikleri şeyleri apabilecekleri bir döneme giriyor. Kardeş ya da akrabaları için bir şeyler yapmaları gerekecek. Ufukta çok çalışma ve seyahat var.

2011 Yılında Akrep Burcu

Akrepleri iyi dedektif olabilirler. Sorumuluk dönemine giriyor. Hayatı stabilize etmek gereken bir dönem. Başka ülkeye taşınmak, çocuk yapmak, iş kurmak vs. olabilir. Parayla vedalaşmak gerebilir.

2011 Yılında Yay Burcu

Doğum günleri 21 Aralık’a yakın olan Yaylar sağlıklarına dikkat etsin. Fedakarlıkları sayesinde 22 Ocak’tan sonra ödüllendirilecekler. Kariyer için 2012 Ocak daha iyi olacak.

2011 Yılında Oğlak Burcu

Oğlaklara Jüpiter çok yardım edecek. Özellikle iletişim, ticaret ya da ulaşım sektöründe çalışanlar yaşadı.

2011 Yılında Kova Burcu

Kovalar cool ve güzel insanlardır. Çok arkadaşları vardır ama kimseyi kendilerine yaklaştırmazlar, kolay kolay aşk da bulamazlar. Jennifer Aniston, Paris Hilton, Oprah Winfrey gibi örnekler veriyor. Bizden de bir örnek vermek gerekirse Ajda Pekkan.

Kovaların 2011’de emlak konusunda şansları açılıyor. Ailenin desteğiyle de olsa sonunda bir ev alıyorlar. Hatta evden çıkmak istemeyeceksiniz diyor Susan. Bir yaşam stili değişikliği olacak. Taşınma, çocuk yapma vs. diye sıralıyor. Aman çok para harcamayın diye uyarıyor.

2011 Yılında Balık Burcu

Balıklar kendi kendilerine zarar verebilir. Bu yıl daha pozitif olacaklar. Para sıkıntısı çekebilirler. “Şimdi kazanıorsunuz diye hepsini harcamayın, biraz biriktirin ve borçlerınızı ödeyin, yoksa çok pişman olursunuz” diyor.

Yeni Yılda Sizi Neler Bekliyor? İşte 2011 Burç Yorumları” üzerine 3 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>