Şems Aslan’dan Zayıflama Reçeteleri

şems aslan zayıflama formülleriFazla kilolardan kurtulmak, incecik bir vücuda mı kavuşmak istiyorsunuz? Bir güzellik uzmanı olan Şems Aslan’ın zayıflama reçetelerini aşağıda bulabilirsiniz.

ŞEMS ASLAN 5 GÜNDE 2 KİLO

Şems Aslan yaza incecik girmek isteyen hanımlar için, muhteşem ve kolay bir zayıflama formülü önerdi.
Malzemeler:

  • 1 adet kırmızı çiğ pancar
  • 1 adat havuç
  •  3 adet yeşil ve ekşi elma,

Hazırlanışı ve Uygulanışı

 Malzemeleri kabuklarıyla rendeleyip, karıştırın. 150-170 dereceye kadar ısıtılmış fırına koyup, yakmamak kaydıyla, 30-35 dakika kavurun. Elde ettiğiniz malzemeden, 2 yemek kaşığı miktarı, bir bardak kaynar suyun içerisine koyup, 5 dakika demlendirin. Zayıflamak için, sabah ve akşam aç karnına 1 bardak için. 5 gün kullanın.
Ayrıca sürekli ilaç kullananlar için, sabah aç karnına 1 bardak içilmesi, ilacın toksik etkisinin vücuttan atılmasını sağlayacaktır.

ŞEMS ASLAN NOHUT SUYUYLA ZAYIFLAMAK

Şems Aslan’ın, zayıflamak isteyen izleyicilere, bir diğer önerisi, nohut çayı idi. Nohudun içerisinde bulunan, zengin mineral ve vitaminler, zayıflarken, sağlıklı kalmayı da sağlıyor.

Zayıflatıcı nohut çayı için,
Malzemeler:

  • 1 avuç nohut
  • 2 su bardağı sıcak su,

Hazırlanışı

Akşamdan, ağzı kapalı bir kavanozun içerisine, nohudu koyup, üzerine sıcak suyu ilave edin. ağzı kapalı olarak, sabaha kadar bekletin. Sabah aç karnına, nohudun suyunu için. Nohut suyunu içtikten 20-25 dak. sonra kahvaltınızı yapın. 7 gün uygulayıp, 7 gün ara verin ve kürü tekrar uygulayın.

Şems Aslan’dan Zayıflama Reçeteleri” üzerine 1 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>