Ünlülerin Estetik Yaptırmadan Önceki ve Sonraki Halleri

Angelina Jolie estetik yaptırmadan önce daha yuvarlak yüz hatlarına ve burna sahipken, estetik yaptırdıktan sonra daha çekici hatlara kavuşmuş.

Demi Moore 47 yaşında olmasına rağmen sahip olduğu güzelliği yaptırdığı estetik ameliyatlara borçlu olan ünlüler arasında yer alıyor. Güzel oyuncu göğüs estetiğinden kimyasal yüz peelingine, liposuctiondan diz gerdirme ameliyatına kadar birçok operasyon geçirdi. Ona bir estetik mucizesi demek mümkün…

Salma Hayek mükemmel bir burun estetiğinden sonra daha güzel bir yüze kavuştu.

estetikten onceki ve sonraki hali

Megan Fox ufak bir burun estetiği ve kaş ektirerek bugünkü büyülü güzelliğine kavuştu. Tabiki buna solaryumda brozlaşan tenini de eklemekte yarar var.

blake lively burun estetigi

Blake Lively yaptırdığı başarılı burun estetiğinden sonra çirkin yüz ifadesinden kurtuldu; oldukça doğal ve güzel bir yüze kavuştu.

 Piyasaya yeni çıkan güzellerden Ebru Polat kaş, burun, göğüs estetik operasyonlarından sonra şaşırtıcı bir değişimle bugünkü haline kavuştu. Tabiki güzelliğine yaptığı makyajın da büyük etkisi olduğu resimlerden anlaşılabiliyor.

Ebru Şallı, kaş ektirme, burun estetiği, göğüs estetiği vs. gibi geçirdiği birçok operasyon sayesinde büyük değişim yaşadı. Fakat son zamanlarda doğallıktan yana bir görünüm sergileyerek tüm güzelliğinin yaptığı pilatesten geldiği izlenimini veriyor.

Deniz Akkaya’nın yüz bölgesinde, göğüs ve kalça bölgesinde geçirdiği bir dizi estetik operasyondan sonraki hali kelimenin tam anlamıyla mükemmel.

İlerleyen yaşına rağmen güzelliğinden hiçbirşey kaybetmeyen Hande Ataizi defalarca geçirdiği estetik oprasyonlara çok şey borçlu.

adriana lima estetik

Victoria Secret mankenlerinden Adriana Lima, yaptırdığı göğüs estetiğinden sonra güzelliğine güzellik kattı.

gisele bundchen estetik

Victoria Secret’ın yılda 25 milyon dolarlık geliriyle en çok kazanan mankeni Gisele Bunchen, oldukça başarılı burun ve göğüs estetikleri geçiren güzeller arasında.

ÜNLÜLERİN MAKYAJSIZ RESİMLERİ

SELÜLİTLİ ÜNLÜLER

Ünlülerin Estetik Yaptırmadan Önceki ve Sonraki Halleri” üzerine 15 düşünce

  1. Geri izleme: Ünlülerin Makyaksız Resimleri | Kadınlar İçin...

  2. Megan Fox sadece burnunu değil yüzünün genel yapısını da değiştirmiş. Biraz daha dolgun belirgin hatlar ortaya çıkmış. Öbür türlü sıradan duruyor. Şimdi ise ne kadar seksi ve ağır bir havası var.

  3. Ebru Polatın şu resmi güzel de siz onu bir de makyajsızken görün. Geçen bir g. merkezinde rastladım da aman yarabbi travesti gib o dudaklar falan berbat berbat.

  4. Adriana Lima estetikle bence en güzeli. Adriana lima çok başarılı operasyon geçirmiş. Estetikli olan insanları bencede neden böyle ballandırıyorlar anlamıyorum doğrusu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>