Kalın Belli Ünlüler

İki tip kadın vücudu vardır. Bunlardan biri androjenik kadın vücudu, diğeri ise östrojenik kadın vücududur. Androjenik kadın vücudunda omuzlar geniş, göğüsler küçük, kalça dar ve bel düzdür. Bu vücut tipi erkeksidir, daha çok sporcuların vücudu özellikle atletlerin vücudu bu gruba girer.

Östrojenik kadın vücudu ise büyük göğüs, incecik bel ve geniş kalçadır. Dünyanın en güzel kadınlarına baktığımızda onların ince bele, iri göğüslere ve dolgun kalçalara sahip olduğunu söyleyebiliriz. Tipik Türk kadınının vücudu da buna çok yakın olduğu için şanslı olduğunuzu bilmelisiniz.

Televizyon ekranlarında güzel kıyafetler ve abartılı makyaj içinde gördüğünüz ünlülerin, çok güzel hatta kusursuz olduklarını düşünüyorsunuz değil mi? Zayıf olmak güzel olmak demek değildir. Güzel olmak kadın gibi kıvrımlı hatlara sahip olmaktır. Vücudun tam ortasında yer alan bel kısmı, bir kadının zarafetini, inceliğini ortaya koyan en önemli unsurdur. Aşağıda androjenik kadın vücuduna sahip ünlüleri gördüğünüzde fikriniz değişebilir. İşte kalın belli ünlüler:

Kesha

kesha kalın bel

kalın belli ünlüler

 

Anna Kournikova

anna kournikova kalın belli

anna kournikova kalın bel

kalın belli ünlüler

İvana Sert

ivana sert kalın belli

ivana sert kalın bel

ivana sert mayokini

ivana sert bikini

 

Doutzen Kroes

doutzen kroes

doutzen kroes kalın belli

Kalın Belli Ünlüler” üzerine 4 düşünce

  1. Tipik Türk kadınının vücudu gerçekten de güzel. Ama birtek eksik var o da boy. Zaten hem kıvrımlı hem de uzun boylu olanlar mükemmel oluyor. Şimdiki genç Türk kızlarına bakıyorum da onların da vücutları avrupaileşti. Uzun boylu, memesiz, kalın belli, kalçasız dümdüz oluyorlar. Onların da kendine göre güzel bir havası oluyor tabi ama kadınsı değiller.

  2. Ya tabii dış görünüş çok önemli değil de,Anna Kournikova’nın vücudu çok berbatmış.Bir de İvana Sert’in bu kadar çirkin bir vücudu olduğunu bilmiyordum…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>