Acun ve Şeyma’nın Birlike Çekilmiş Yasak Aşk Fotoğrafları! (Magazin Haberi)

acun şeyma resimleri

Acun Ilıcalı’nın, sevgilisi olduğu iddia edilen Şeyma Subaşı’yla fotoğraflarını habetürk ele geçirdi…Ilıcalı ve Subaşı’nın birbirindenacun ve şeymanın yeni resimleri samimi fotoğrafları ortaya çıktı..

VAR MISIN YOK MUSUN’DA YARIŞTI
Acun Ilıcalı’nın kutusundan büyük çıktı! Eşi Zeynep Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde, kendisini 20 yaşında bir genç kızla aldattığını iddia ederek boşanma davası açtı. Ardından Zeynep Hanım’ın bahsettiği genç kızın 2009’un ekim ayında Var mısın Yok musun’da yarışan ve 69 bin lira kazanan Şeyma Subaşı olduğu iddia edildi…

AVUKATI AŞK İDDİALARINI YALANLADI
Eşinin iddialarını kabul etmeyen Acun Ilıcalı’nın avukatı Kezban Hatemi yaptığı açıklamada, “Müvekkilim ileri sürülen gerçek dışı ve hukuka aykırı iddiaların yasal zemin üzerinde karşılığını bulacağına inanmaktadır” dedi. Ünlü televizyoncunun kabul etmediği ilişkinin fotoğraflarına HT MAGAZİN ulaştı.

BOŞANMA DAVASI SEVGİLİLER GÜNÜ’NDE
Fotoğraflarda Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda kilocada Pierre Van Hooijdonk’la görülüyor. İlk duruşması 14 Şubat 2011’de görülecek olan boşanma davasında Zeynep Ilıcalı, ünlü televizyoncu eşinin 50 milyon liralık servetinin yarısını istiyor… 

acunun yeni sevgilisiyle birlikte fotoğrafları

 

acun-şeyma-ablası

Acun’un yeni sevgilisi ile fotoğrafları!

Acun ve Şeyma’nın Birlike Çekilmiş Yasak Aşk Fotoğrafları! (Magazin Haberi)” üzerine 24 düşünce

  1. Geri izleme: Acun'un Yeni Sevgilisi: Şeyma Subaşı | Kadınlar İçin...

  2. ben acunun bukadar da rahat ikiyüzlü davranabileceğini aklımın ucundan bile geçirmezdim. onun yaptıklarını sonradan görme cahil erkekler yapar. şu kızda ne bulacakki? çocuk akıllı bu şeyma para ve şöhret peşinde, acun medyada kök söktürüyormuş.bu kadar basit bir kız işte. acun şeyma ilişkisi de acun medyadan biri tarafından ortaya çıkarılmış. artık çalışanlar acunun yeni sevgilisine dayanamamışlar.

  3. acun amma geniş mezhepliymişin. Zeyneple birlikteyken onu sarıp sarmalıyodun da bu kızı arkadaşlarınla ortana alıp resim çektiriyon. ben bu şeymayı futbolcunun sevgilisi sandım…

  4. Acun, sen ki Fetullah Gülen’e yakınlığı ile bilinen bir adamsın. Cemaatteki adamlara da genel olarak Türk toplumuna da kötü örnek oldun. Rezalet!

  5. Acun eski bir röportajında “herkes ünlü olduktan sonra boşanır ben ünlü olduktan sonra evlendim…Zeynep için Acun Firardayı cektigim sıralar kacıp kacıp Türkiyeye geliyordum “vs gibi sözler etmişti.Bu sözleri ve genel durusu ile cok sevdigimiz birisiydi Acun.Herkesden beklerdim ama Ondan kesinlikle beklemezdim,aklım halen almıyor kızı yasında birisiyle yasak ask yasamasını.Ben onu degerleri olan biris sanıyordum ama bu camia içinde temiz kalmak mümkün olamıyormus demekki.Oda kendini harcadı.Zaten son dönem dans yarısması ve kostumlerde Türk aile yapısına hiç uymuyor artık.AİLEMİZİN COCUGU OLMAYI BIRAKALI 2 YIL OLMUS! Zeynep hayatının askı idi gÜya şimdi de bu kızı mı seviyor?!İlerde bu kızı kim için bırakacak ?!! Güzel de bi kız olsa içim yanmayacak,Acun antropoz etkileriyle kutsal yuvasını yıkıp esinin hakkına ahlaksız bir kız yüzünden girmiş bulunuyor cok yazık..acaba o kız acun sıradan birisi olsa onun yüzüne bakar mıydı,Acun nasıl bakıyo o kızın yüzüne onuda anlamıyorum ya.ikinizde kendi cehenneminizde yanın ne diyim.cok sinir oldum.

  6. Öyle demeyin Acun çok namusludur. Yanındaki kadını gerçekten severse sakınır. Zeynep’i daha küçük masum bir kızken almıştı. Ondan sarıp sarmalıyordu. Bu ise küçük kaşar. Olur o kadar.

  7. Acun Şeyma ile olan ilişkisini çabuk unutturdu. Helal olsun. Karısı Zeynep dikkatli olsun bundan sonra. Gözünü dört açsın. Bir kere yapan arkasını da getirir.

  8. Acun, seni bir 10 sene sonra görmek isterim. Bakalım parayla o yanındakini elinde tutabilecek misin? Yoksa sende Ali taran gibi viagraları yutup kalp krizi mi geçireceksin :)

  9. Kabahatin büyüğü Acun Ilıcalı’da. Senin kaybedecek gül gibi karın ve masum çocukların var. Azmanın ne alemi bu yaştan sonra. 40′ından sonra azanı teneşir paklar diye bir laf duymadın mı hiç? Ali Taran’nın olayından örnek al!

  10. Acun’a yazıklar olsun diyemiyorum. Gönül işte. Ama karısının gözünün içine soka soka böyle pozlar vermemeli. Mümkünse karısından ayrıldıktan sonra ne halt yiyecekse yemeli. Kaç yıllık karısına böyle yapılmaz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>