Irina Shayk Bile Kilo Vermenin Peşinde!

Kıvrımlı hatlarıyla üne kavuşan top model Irina Shayk, hızla kilo vermeye başladı.irina shayk

Futbolcu Cristiano Ronaldo’nun kız arkadaşı olan 24 yaşındaki top model, kariyerine yeni bir yön vermek için rejime girdi. Amerikan mayo markası Luli Fama’nın yaz koleksiyonunu tanıtan Shayk, karın kasları ve incelen beliyle dikkat çekti. Gisele Bündchen’i örnek aldığını söyleyen Shayk’in hızla kilo vermesinin altında yatan nedenin, podyumda daha fazla yer almak olduğu söyleniyor. Yuvarlak hatlarıyla ağırlıklı olarak mayo ve iç çamaşırları tanıtımında yer alan Shayk, defilelerde de boy gösterebilmek için bir beden inceldi. Moda haftalarında yer alan modeller 34 ya da 36 beden, ancak top model 38 beden giyiyordu.

Şubat ayında ‘Chelsea Lately’ programına konuk olan Shayk, “Sports Illustrated’ın kapak kızı olmak kariyerime farklı bir yön verdi. Dergiyi görünce sevincimden ağladım. Bu çıkışımı sürdürmek istiyorum. Köpeğimle bol bol yürüyüşe çıkıp, zayıflamaya çalışıyorum.Yakında beni değişmiş göreceksiniz” demişti. Rus model, hızla kilo vererek hedefini yakaladı.

Irina Shayk Bile Kilo Vermenin Peşinde!” üzerine 2 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>