Şeyma Subaşı’nın “Var mısın Yok musun” Yarışma Videosu

Acun Ilıcalı‘nın eşi ile boşanma sebebi olarak gösterilen Şeyma Subaşı daha önce “Var mısın Yok musun” programında yarışmıştı. Şeyma Subaşı şimdi de “Yok Böyle Dans” yarışmasının kostümlerini tasarlıyor. 1 Ekim 2009 tarihinde yarışmaya katılan Şeyma Subaşı’nın videosu uzun zamandır internette bulunamıyordu. Aşağıda Acun’un yeni sevgilisi olarak gösterilen Şeyma Subaşı’nın yarışma videosunu bulabilirsiniz:

şeyma subaşı, şeyma subaşı yarışma videosu, şeyma subaşı acun ılıcalı, şeyma subaşı varmısın yokmusun video, şeymanın annesi, şeymanın babası, şeymanın ailesi, şeymanın ailesinin resimleri, şeyma subaşının annesi foto, şeyma subaşının babası resim, şeyma subaşı ailesi video, şeyma subaşı resimleri, şeyma subaşı yarışma resimleri

şeyma subaşı, şeyma subaşı yarışma videosu, şeyma subaşı acun ılıcalı, şeyma subaşı varmısın yokmusun video, şeymanın annesi, şeymanın babası, şeymanın ailesi, şeymanın ailesinin resimleri, şeyma subaşının annesi foto, şeyma subaşının babası resim, şeyma subaşı ailesi video, şeyma subaşı resimleri, şeyma subaşı yarışma resimleri

şeyma subaşı, şeyma subaşı yarışma videosu, şeyma subaşı acun ılıcalı, şeyma subaşı varmısın yokmusun video, şeymanın annesi, şeymanın babası, şeymanın ailesi, şeymanın ailesinin resimleri, şeyma subaşının annesi foto, şeyma subaşının babası resim, şeyma subaşı ailesi video, şeyma subaşı resimleri, şeyma subaşı yarışma resimleri

şeyma subaşı, şeyma subaşı yarışma videosu, şeyma subaşı acun ılıcalı, şeyma subaşı varmısın yokmusun video, şeymanın annesi, şeymanın babası, şeymanın ailesi, şeymanın ailesinin resimleri, şeyma subaşının annesi foto, şeyma subaşının babası resim, şeyma subaşı ailesi video, şeyma subaşı resimleri, şeyma subaşı yarışma resimleriŞeyma Subaşı’nın “Var mısın Yok musun” Yarışma Videosu” üzerine 59 düşünce

 1. ne zamandır şeymanın varmısın yok musundaki videosunu arıyorum ama acun kaldırtmış diye duymuştum.
  şeymanın ailesini acun ve şeymayı böyle görmek çok garip. yazık…
  umarım karısı acunu asla affetmez. haketmiyor çünkü..

 2. Daha dün izliyordum Şeyma Subaşının videosunu. Bugün kaldırmışlar mı neden çalışmıyor?

  Acun efendi dayanamadı heralde kızcağızın ailesinin falan görünmesine. Hemen yok etti besbelli…

 3. ACUN SENİ O KADAR ÇOK TAKDİR EDİYORDUMKİ…
  FAKAT ŞU AN AİLECEK HİÇBİR PROGRAMINI İZLEMİYORUZ ÇÜNKÜ YÜZÜNÜ GÖRMEK İSTEMİYORUZ. TOPLUMA SUPER BİR ÖRNEK OLDUN. BRAVO SANA. İNSAN LAYIĞINI BULURMUŞ. AMATÖR TVLERDE SHOW YAPAN ADAMA DA AMATÖR MANKENCİK YAKIŞIRMIŞ.
  EŞİN O DİBİNDE GEZDİRDİĞİN K.PEYNİRDEN BİN GÖMLEK ÜSTÜN. AMA SEN SÜRÜNÜYORSUN..SÜRÜNÜYORMUŞSUN DA BİZ BÜYÜTMÜŞÜZ GÖZÜMÜZDE. EŞİN ZAMANINDA YÜZ KEZ SENİ ARAYIP KONTROL EDİYORMUŞ. BİR RÖPORTAJINIZDA ÖYLE DEMİŞSİNİZ. KADINCAĞIZ HAKLIYMIŞ. ATEŞ YANMAYAN YERDEN DUMAN TÜTMEZMİŞ.
  ZEYNEP ILICALI KARDEŞİM, BU ARADA SANA ILICALI SOYADI HİÇ YAKIŞMIYOR. HAYATINA BAK, AL O PARAYI, YARISIN KIZINA YATIRIM, DİĞER YARISINI DA ÇATIR ÇATIR YE. NE YAZIKKİ ERKEKLER BİR XX İÇİN 1000 XX SATARLAR. SENDE DE HATA VARKİ TAHSİLLİ BİRİ İLE YUVA KURMAMIŞSIN.

 4. ben bir anne olarak,cocuklarimin acunun programlarini seyretmelerini yasakladim.Her programini begenerek seyrettigimiz,kendisini her bakimdan cocuklarimiza ve iyi bir aile babasi olarakda erkeklerimize ornek olarak gosterdigimiz Acun Ilicali yapmis oldugu yanlislarla,yillarca onun iyi ve kotu gunlerinde hatta Acun;Acun ilicali olmadan oncede yoklugunu paylasip bu gunlere gelmesinde tartisilmaz katkisi olan karisina,o masum cocuklarina ve onu once aile hayatini ve yaptigi programlarina taktirle alkis tutan halkimiza ihanet etmesinden dolayi siddetle kiniyorum.

 5. Acun kızı kendin beslediğin yetmiyor gibi bir de yarışmaya sokmuşsun. Orda o kadar para harcayıp, sıranın kendine gelmesini bekleyen insan varken bunu nasıl yaparsın? Biz de seni ha hukuk bilir, fakirin fukaranın halinden anlar zannediyorduk. Yazıklar olsun sana…

 6. seyma subası bu kızmıymıs yaa bende birsey sanmıstımm şoklardayımm.. acuna büyü falan yaptı heralde ya da acunun beğeni kriterleri düşmüş.ama kız sacını sarıya boyamısda bıraz daha adama benzemis esmer haline göre:D :D ne diyim yazık olmus acuna..

 7. Acun ve şeyma bu videoyla yetinmesinler. İhanet, ihtiras, entrika içerikli film çevirsinler. Çünkü çok iyi rol yapıyorlar. Bilmeyen birisi onları sadece orada tanışmış, sunucu ve yarışmacı zanneder.

 8. Acunun ailesine olan düşkünlüğünü bir röpartaşında bahsetmişti ve taktir etmiştik ailece.Fakat böyle bir kızla hiç yakıştıramadım. Yarışmaya neden çıkardıgınıda anlamadım kızın mı yoksa ailesinin mi paraya ihtiyacı vardı? Kızın zannetmem acun ona sponsor olmuştur zaten bu arada acunun eli degmişken birde diş doktoruna götürsün dişlerinden büyük diş etleri yani agzında sorun var belliki. Vah acun yazık ettin kendine programlarına artık bakmak bile istemiyorum.

 9. Bence en iyisini yapmış kız gerçi yuva yıkmak kötü ama bulmuş yaglı kapıyı acun da tatlı adam yüz verince kız, ne yapsın… Bir çoğuda o kızın yerinde olmak isterdi bende tabi ben o kadar kızmadım kıza helal….

 10. Öncelikle tüm izleyicilere slm ederim ve acun ılıcalı’ya da tşk ederim. Çünkü yaptığı her programı izliyor ve seyrediyorum. Acun firardadan beri ilgi ile seyrediyorum ve bu haberi yeni duydum 04.03.2011 cumagünü. Bana göre boyle popüler bir kişinin örnek bir kişinin ufak bir hatası yüzünden bukadar eleştiri alması normaldir. Eee insan oglu şaşar beşer.Kimse bir ailenin yıkılmasını huzursuz olmasını istemez.Ama acun ılıca ya da hakvermek gerek. Bukadar kızın içinde acun ılıca’yı ayartan şeyman degil de her hangi birisi de olabilirdi. Ben bir erkek olarak acun hak veriyorum. Liyda ve Aysen size katılıyorum. Karizma Acun’da para Acun’da şöhret Acun’da ee musade edinde okadar da olsun be kardeşim!!

 11. EVLİ EVİNE KÖYLÜ KÖYÜNE HERŞEY DE BİR HAYIR VARDIR. MÜSADE EDİN BUKADAR DA OLSUN. HER HANGİ BİRİ KACAMAK YAPAR KİMSE TINLAMAZ ACUN KACAMAK YAPMIŞ BİRİYLE KONUŞMUŞ GÖRÜŞMÜŞ ÇOKMU GÖRDÜNÜZ? SEVMİŞDİR, AŞIK OLMUŞTUR. AŞKIN GÖZÜ KÖRDÜR DERLER HER İNSANIN BAŞINA GELEBİLİR BİR GÜN. SİZİNDE BAŞINIZA GELİR… BİRİNİ SEVMİŞ DİYE AİLESİNİ SEVMİYOR ANLAMINDA DEĞİLDİR. Su AKAR YOLUNU BULUR BAZI ARKADAŞLAR ACUN YAZIK ETTİN KENDİNE DİYOR.
  HERKEsE SAYGIlı SEVGİli OLMAK DİLEGİMLE EN İYİ GÜNLER SİZİNLE VE SİZİ SEVENLERLE OLSUN MUTLU HUZURLU OLUN!

 12. Şeyma Subaşı’nın yaşı henüz küçük. Bu yaşta bazı istek ve arzularını yerine getirmek için hata yapmış olabilir. Eminim bir ailenin kutsallığının ve onu yıkmanın ne kadar büyük bir günah olduğunu bilse hatasından geri dönmek ister. Allah akıl fikir versin.

 13. Kızım umarım en kısa zamanda doğru yolu bulup evli erkeği bırakırsın. Şu anda gençsin ve gençliğini senden yaşça büyük bir kadına karşı kullanıyorsun. Zannediyorsun ki ben hep böyle genç kalacağım. Aynı acıları ileride sen de yaşarsın. Allah’ın ilahi adaleti çok büyüktür.

 14. Acun Allah seni bildiği gibi yapsın. Ödüllere doymuyorsun ama her güzel şeyin bir sonu vardır unutma. Kaç yıllık karının göz yaşlarıyla bu yaptığın servet erir gider, anlamazsın.

 15. Geri izleme: Şeyma Subaşı Biyografisi | seymasubasi

 16. Geri izleme: Şeyma Subaşı’nın Resimleri | seymasubasi

 17. Senin annene babana yazık çıkmışlar birde oraya utanmadan! Türk örf adetleri, namus kavramı diye birşey kalmadı sizin gibiler yüzünden… Kızlarımın sizin gibileri örnek almasından korkuyorum. Toplumun yüz karaları…Bu bizim özel hayatımız diyemezsiniz. Milyonlarca insanın gözünün önünde yaşanan şey özel değildir… Acuna yazıklar olsun…

 18. Allah bilir ne yapacağını. Karısına sabır versin. Zeynep Acundan kurtuldum diye sevinsin. Acun için masonlarla katılmış gibi haberler çıktı. Çok kötü çoookk.

 19. Yazık ne günlere kaldik kizin ailesi gurur duyuyordur eminim yoksa kizlarinin evli adamla tatile cikmasina izin verirlermiydi bu erkekler parayi ve söhreti bulduktan sonra kendilerini kaybederler seyma yakinda seninde modan gecer

 20. Şeyma Subaşı denen kızın üzerine bu kadar gitmeyin. Suç Acun Ilıcalı’da bence. Kızın Acunla birlikte olarak kaybedek bir şeref ve namusu var. O da önemli değil belliki… Ama Acun’un kaybedeceği ona yıllarını veren namuslu güzel bir karısı ve 2 tane yavrusu var.

 21. Acun Ilıcalı, sen evliyken seninle birlikte olan Şeyma Subaşı’dan ne bekliyorsun? 40 yaşını aştın artık nekadar daha delikanlı gibi iş becerebilirsin? Ali Taran gibi hap yutmaya kalırsa işin Şeyma hanımdan fena bir boynuz yersin.

 22. Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı tam birbirlerine layıklar. Videoyu izleyince ne kadar ikiyüzlü oldukları iyice anlaşılıyor. Zeynep Ilıcalı’nın yerinde olsam bu adama öyle bir kazık atarım ve sonra da boşarım ki şaşırır. Ama boşanmasın Zeynep Ilıcalı. Bunun gibi kızlara ve ailelerine bırakmasın paracıkları. Çünkü Acun boşandığı gibi hamilelik numaralarıyla Şeyma Acun’la evlenir. Evlenmesine gerek yok. O yolunu tercih etmiş.

 23. Şeyma hanım anneninde seninde ağzınız kulaklarınızda. Bir de kutudan 500bin çıkınca üzülüyormuş gibi yapmaya çalışıyorsun ama inandırıcı olmuyor. Çünkü sen gerçek ihtiyaç sahibi değilsin.

 24. Geri izleme: Gio

 25. Bu dünyada şanslı olduğun söylenebilir Şeyma Subaşı. Acun’un öteki dünya inancı vardır. Onunla konuş bakalım. Sizi ahirette neler bekliyor… Ozaman seni sevip sevmediğini anlarsın Acun’un…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>